Авіаперевезення вантажів по Україні та в будь-яку країну світу - одне з основних напрямків діяльності компанії «Моя транслогістика». Сьогодні такому способу доставки серед інших віддають перевагу за надійність і швидкість, що особливо актуально для швидкопсувних вантажів або вантажів, що потребують особливих умов перевезення, а також при перевезеннях термінових замовлень, призначених для інтернет-магазинів, виробництв, тощо.

Вартість авіаперевезення вантажів

Послуги по авіаперевезенню вантажів з України в будь-яку точку світу здійснюються завдяки великій і добре налагодженою мережі авіаперевізників. На сьогодні наша  Компанія співпрацює з 10 українськими авіаперевізниками та 28 перевізниками інших країн, завдяки чому Ми можемо забезпечити доставку вашого вантажу авіаперевезенням з будь-якої точки світу. Для небезпечних, об'ємних, великовагових, негабаритних та інших подібних вантажів ціна розраховується з додатковою надбавкою.

+380677791537 

+380503713818

   

 

Додаткові послуги нашої компанії включають збір та експедирування вантажу у замовників по Україні, його завантаження-розвантаження, упаковку, складське зберігання і оформлення документів. Ми здійснюємо доставку вантажів «від дверей до дверей».

Особливості авіаперевезень вантажів від ТОВ «Моя транслогістика»:

  •        вигідні тарифи
  •        страхування вантажів, що перевозяться
  •        доставка вантажів від дверей до дверей
  •        зберігання вантажів на складських терміналах
  •        оформлення повного комплекта товаро-супровідних документів

Технологічні можливості компанії

Наша авіатранспортна компанія надає послуги з авіаперевезень приватним та юридичним особам регулярними і чартерними рейсами. З нашою допомогою можна відправити в будь-яку точку України і світу будь-які типи вантажів: швидкопсувні, небезпечні, негабаритні, великогабаритні, документацію та інше, включаючи автомобілі і живих тварин. Ми не працюємо з вантажами, на які поширюються обмеження законодавства.

Фахівці компанії завжди підбирають найбільш оптимальний маршрут, щоб зробити витрати на авіаперевезення для своїх клієнтів мінімальними, а також для зменшення термінів доставки. Ми орієнтуємося на вимоги замовника, надаємо попередні розрахунки вартості послуг з урахуванням можливих додаткових витрат, митного оформлення, часу доставки. Фахівці дадуть відповідь на будь-які питання щодо авіаперевезення вантажів різного призначення, запропонують можливі варіанти.

Про всі етапи доставки ми інформуємо клієнта. Ви завжди будете знати про місцезнаходження свого вантажу.

Додаткові послуги при авіаперевезеннях вантажів:

  •           страхування,
  •           упаковка вантажів,
  • Крос-докінг