«Експрес-АВІА» є однією з ключових послуг ТОВ «Моя Транслогістика» . Сутність послуги полягає у швидкій та оперативній доставці вантажів авіатранспортом.

       Послуга «Експрес- АВІА» працює в режимі "аеропорт-аеропорт" - відправник передає вантаж у аеропорту міста відправника представнику ТОВ «Моя транслогістика» , а одержувач самостійно забирає вантаж у своєму аеропорту, проте додатково є можливість відправлення і отримання вантажів  за вказаною адресою кур’єром.

       Ви можете в будь-який відрізок часу отримати інформацію щодо місцезнаходження Вашого вантажу!

+380677791537 

+380503713818

   

 

Переваги послуги "Експрес-Авіа"

Послуга «Експрес- АВІА»  орієнтована на вантажі до 30 кг з врахуванням габаритних обмежень та включає співпрацю з понад 40 перевізниками, діючими по всім континентам. На вантажі понад 30 кг та розповсюджуються додаткові збори.Наша послуга «Експрес – АВІА» по рівню послуг, швидкості та якості відповідає доставці DHL, при цьому у нас є ряд переваг:

  • -          Вигідні тарифи;
  • -          Гарантія наявності вільного місця у відповідності з домовленості ТОВ «Моя транслогістика». Ми напряму викупаємо та резервуємо місця у авіаперевізника.
  • -          Виліт найближчим рейсом
  • -          Мінімальні витрати на оформлення отримання вантажу
  • -          Можливість самостійно доставити вантаж в аеропорт, забронювати його по приїзду та заощадити час

 

  • Детальнішу інформацію щодо тарифів послуги "Експрес-АВІА" Ви можете дізнатися, зв'язавшись з нашими менеджерами за допомогою сторінки "Контакти"